Kolegyně se kvůli nátlaku zhroutila

Plány jsou nastavené tak vysoko, že je nelze zvládnout. I přes aktivní snahu něco prodat nelze získat potřebné množství či limit. Někdy se stává, že se neprodá nic. Většina starých pošťáků odpočítává čas do důchodu a zbytek čeká, až se naskytne něco lepšího. Díky celému sortimentu produktů pošta dávno ztratila svoji vážnost - svoji tvář. Zažil jsem kolegyni, která se kvůli nátlaku zhroutila.

Některé kolegyně si kupují produkty na sebe (nejvíce sim karty, ale hlavně aby bylo splněno). Potenciální klient je každý. Musí se využít každé příležitosti. Do budoucna nevidím, ale stav se jenom zhoršuje... nebo je snad náhoda, že jsou stále otevřená výběrová řízení na stejné pozice? Je to cyklus, kdy se naberou lidi, vycucají se a potom odejdou. Dlouhodobě neobsazená místa se projeví nejvíce na klientovi, který musí čekat.

(anonymní zaměstnanec České pošty)

Na tomto webu budeme pravidelně zveřejňovat svědectví pošťaček a pošťáků, která odhalují, s jakými překážkami se zaměstnanci České pošty musí vyrovnávat. Není divu, že na listovní a balíkové služby už pak tolik času nezbývá.

Chcete-li přidat vaše svědectví, zasílejte je na adresu ceskaposta@zeleni.cz. Budete-li mít zájem, uveřejníme vzhledem k citlivosti informací vaše svědectví i anonymně.