Management pošty se bojí, že se dáme dohromady a přestaneme produkty nabízet

Management pošty se bojí, že by se pár pošťáků a pošťaček dalo dohromady a řekli si, že na sebe nemusí jako ovce nabalovat účty, a nejen to, mohli by se dohodnout, že nebudou nabízet vůbec nic, počínaje třeba internetovým bankovnictvím nabízeným seniorům. (“Vždyť si přece můžete vše zařídit po internetu. A kdybyste skončil v nemocnici, rodina vám může spravovat účet přes internet!”)

Každý den se nás vedoucí ptá jako ve školce "Máte produkt?" A když ne, tak jak to? Nepřál bych vám stát každý den na stupínku jako ten nejhorší. To málokdo vydrží. A když už jsou lidé zahnaní do kouta, navyšují si hypotéky, uzavírají účty na sebe a pak je zase v co nejbližší možné době ruší. Za každý se musí něco zaplatit a něco vložit. Takže i když to ti lidé co nejdřív zruší, tak o nějaké - i když nevelké - peníze stejně přijdou.

Když si vezmete, jak je teď horko, vy pod paží cca 100 letáků, desky s rekomandy, na zádech bágl a máte nabízet třeba hypotéku, tak je to celé tak směšné, že se k tomu nedá nic říct. Vždyť i ti hoši, co tohle dělají po ulicích, mají alespoň saka.

(autor je Straně zelených znám)

Na tomto webu budeme pravidelně zveřejňovat svědectví pošťaček a pošťáků, která odhalují, s jakými překážkami se zaměstnanci České pošty musí vyrovnávat. Není divu, že na listovní a balíkové služby už pak tolik času nezbývá.

Chcete-li přidat vaše svědectví, zasílejte je na adresu ceskaposta@zeleni.cz. Budete-li mít zájem, uveřejníme vzhledem k citlivosti informací vaše svědectví i anonymně.